Eyüp Oto Çilingir

Ateş Elektronik ve Çilingir Hizmetleri olarak 2010 dan bu yana, anahtarcılık sektöründe hep daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2011 yılından bu yana oto çilingir hizmeti de vermektedir. Kullandığı profesyonel ekipmanlar, yenilenen makine parkurlarıyla siz değerli müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiştir.
İstanbul ‘ un her semtine oto çilingir hizmetini 7/24 vermekte olan firmamız, araç kilidine , araç kapısına hiçbir zarar vermeden yapmaktadır. Kullandığımız profesyonel ekipmanlarla her marka ve model araç için oto çilingir servisi vermekteyiz. Bu hizmetin yanı sıra vermekte olduğumu oto anahtar tamiri ve oto kumanda tamiri başka bir anahtarcı veya çilingir firmasına gerek kalmadan araç kilit sistemiyle ilgili bütün sorunları  çözebileceğinizi göstermektedir. Kilitli kalan, anahtarı veya kumandası bozulan araçlar için oto çilingir hizmeti veren firmamız, yedek oto anahtarı ve yedek oto kumandası da yapmaktadır. İthal ettiğimiz orjinal oto anahtar ve kumandalar ve kullandığımız profesyonel makinalarla immobilizer oto anahtarı ve immobilizer oto kumandası kopyalama ve tamir hizmetini vermekteyiz.

Hizmet ve servislerimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Size en yakın aracımızla yada size en yakın bayimizle en iyi hizmeti en iyi fiyatla verelim.


Etiketler:


Yorumlar

Yorum yapın

HAVA DURUMU

CANAKKALE
demirdöküm servisi baymak kombi servisi demirdöküm servis ferroli servisi ferroli kombi servisi protherm servisi vaillant kombi servisi demirdöküm servisi dolcevita servisi Evden Eve Nakliyat Merkezi protherm servis